Designation Holders Diploma
Gounakis Katharina AWMI
Khan Sohail AWM/AWMI
Schefer Florian AWM/AWMI
Baron Daniel AWM
Henry-Singenberger Barbara AWMI
Bussmann Rainer AWMI
Cloos Andreas AWM/AWMI
Mazza Francesco AWMI
Hubmann Fabrice AWMI
Gaeng Pascal AWMI
Colovic Aleksandar AWM/AWMI
Püntener Christian AWM
Regard Ludovic AWM/AWMI
Morina Arian AWMI
Kowalski Dominique AWM/AWMI
Alves Daniel AWM/AWMI
Diemand Cédric AWM/AWMI
Wüthrich Vincent AWM/AWMI
Peltier Olivier AWM/AWMI
Fasciati Vanessa AWM/AWMI
Rasandimanana Mathias AWM/AWMI
Pinto Taïs AWM/AWMI
Sallin Julien AWM/AWMI
Fuchs Thibaud AWMI
Biais Maxime AWM/AWMI
Fruci Roberto AWM
Landert Norbert AWM/AWMI
Exquis Manou AWM/AWMI
Huber Raphael AWM/AWMI
Hawrylyshyn Taras AWM/AWMI
Fontolliet Yann AWM/AWMI
Frey Matthias AWM/AWMI
Lagger Patrick AWM/AWMI
Parisod Alexandre AWM/AWMI
Sayler Sherine AWM/AWMI
Weber Lukas AWM/AWMI
González Martín Manuel AWMI
Putallaz Sylvain AWM/AWMI
Szvitacs Miklós AWMI
Döbröntey András AWM/AWMI
Matas Denis AWM/AWMI
Kirkland-Roesch Astrid Utte Djamila AWMI
Boux Kevin AWMI
Dziurzynski Philippe-Jean AWMI
Joye Corentin AWMI
Andrejewski Romain AWMI
Stupar Aleksandar AWMI
D'addona Maika AWM/AWMI
Klingenstein Benjamin AWMI
Stark-Calörtscher Bernadette AWM/AWMI
Bancila Doina AWM/AWMI
Crowe Russell AWM/AWMI
Carrozzo Luca AWM/AWMI
Lomellini Hugues AWM/AWMI
Kaufmann Fabio AWMI
Reichenbach Yves AWMI
Ittah Jeremy AWM/AWMI
Campelo Jonathan AWM/AWMI
Levamis Oceane AWM/AWMI
Pasquier Rodolphe AWM/AWMI
Ajdari Besarta AWM/AWMI
Gatti Michael AWM/AWMI
Thiébaud Anne AWM/AWMI
Shabani Ylli AWM/AWMI
Boudaoud Meryem AWM/AWMI
Lapierre Florent AWM/AWMI
Batista Michael AWM/AWMI
Ghielmini Gloria AWM
Arquier Arthur-Henri AWM/AWMI
Koller Debora AWM/AWMI
Jäger Fadri AWM/AWMI
De Oliveira Ricardo AWM/AWMI
Llolluni Taulant AWM/AWMI
Simeunovic Slavica AWM/AWMI
Herreras Florence AWM/AWMI
Simsek Naim AWM/AWMI
Seger Michael AWM/AWMI
Cottier Valentin AWM/AWMI
Tucovic-Orlova Elena AWM/AWMI
Lascols Grégoire AWM/AWMI
Ngamphrom Withawat AWM/AWMI
Bigler Christoph AWM
Görner Julian Ruben AWM/AWMI
Osorio Juan AWM
Osti Frédéric AWM
Herasimovich Tatsiana AWM/AWMI
Engesser Vera AWM
Szabó Marianna AWM/AWMI
Schmidt Ralf AWM/AWMI
Grepper Martin AWM
Aversa Giuseppe AWMI
Baumann Erich H. AWMI
Brügger Beat AWMI
Christen Marco AWMI
Colanero Ivano AWMI
Dahinten Urs AWMI
Demarco Stefano AWMI
Di Vincenzo Nando AWMI
Dubuis Joëlle AWMI
Fankhauser-Fieramonte Maya Helen AWMI
Fürst Olivia AWMI
Gaegauf Rebekka AWMI
Hagenbuch Albert AWMI
Hagmann Urs AWMI
Koch Joshua AWMI
Paxinou Natalia AWMI
Perez Jorge AWMI
Peric Aleksandra AWMI
Riboni Bernasconi Chantal AWMI
Siskos Vicky AWMI
Solèr Christian AWMI
Berger Matthew AWM/AWMI
Wüst Bruno AWMI
Cirillo Francesco AWMI
Dei Cas Giovanni AWMI
Duran Alejandro AWMI
Giacomini Stefano AWMI
Lyss Maria AWMI
Mory Corinne AWMI
Ruckstuhl Karin AWMI
Garcia Erika AWM
Foerster Kristin AWMI
Rudolf Von Rohr Stefan AWMI
Gass Jochen AWM/AWMI
Butko Maria AWM/AWMI
Prezioso Dylan AWM/AWMI
Hurni Eugénie AWM/AWMI
Boschung Eric AWM
Schneider Natalie AWM
Fathallah Alamir AWM
Viggor Nicholas AWM
Kalkschmid-Paape Cornelia AWM